Spotkaj się z nami na TARBUD we Wrocławiu

Już w najbliższy weekend jesteśmy na targach TARBUD we Wrocławiu. Od 23 do 25 marca zaprezentujemy naszą ofertę we wrocławskiej Hali Stulecia.

Przyjdź i znajdź pomysły i inspiracje na wymarzone wnętrza w swoim domu. Program ekspozycji i wydarzeń towarzyszących koncentrować się będzie przede wszystkim na najnowszych technologiach w budownictwie oraz wyposażeniu wnętrz. Hala Stulecia na trzy dni zamieni się w przestrzeń do prezentacji nowatorskich rozwiązań w obszarze ekologicznego i ekonomicznego podejścia do budownictwa i architektury, urządzania wnętrz, projektowania przestrzeni zewnętrznej jak również technik i obróbki kamienia. Przygotowany został również bogaty program wykładów, pokazów i sesji z udziałem najwybitniejszych specjalistów i praktyków ze wszystkich dziedzin budownictwa.

Zapraszamy na stoisko Laurastar jak zwykle zaprezentujemy nowoczesne systemy do prasowania oraz przywitamy gości dużymi rabatami! Targi odbywają się od piątku do niedzieli w godzinach 10:00 - 18:00 w Hali Stulecia we Wrocławiu.

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie organizatora.