Polecaj nasze produkty i zostań naszym Stałym Klientem

Dołącz do świata Laurastar – sprawdź nowy Program Partnerski


Z okazji dziesięciolecia firmy Sterna Polska wyłącznego ambasadora marki Laurastar w Polsce stworzyliśmy dla Państwa nowy Program Partnerski. Dowiedz się więcej jak zdobywać i korzystać z oferowanych rabatów, aby żyć wygodniej.

Dołącz do świata Laurastar i ciesz się atrakcyjnymi rabatami. Przy zakupie urządzenia Laurastar otrzymają Państwo Pakiet Startowy, który zawiera trzy Karty Rabatowe. Karty można podarować swoim znajomym, zainteresowanym nabyciem urządzenia Laurastar. Każda Karta Rabatowa upoważnia do jednorazowego zakupu dowolnego urządzenia Laurastar z 5% rabatem. Wszystkie karty posiadają unikalny numer i przypisane są do konkretnej osoby. Jeśli któryś z Państwa znajomych zakupi urządzenie Laurastar powołując się na rabat z Waszego numeru Karty Rabatowej, Państwo automatycznie otrzymają Kartę Stałego Klienta Laurastar. Do zdobycia Brązowa, Srebrna i Złota Karta Stałego Klienta. Im więcej Państwa Kart Rabatowych zostanie zrealizowanych, to otrzymają Państwo Kartę Stałego Klienta z wyższym rabatem. Wykorzystaj trzy Karty Rabatowe, zdobądź Złotą Kartę Stałego Klienta Laurastar i ciesz się korzyściami.

Jeden zakup z Państwa Kart Rabatowych – Otrzymują Państwo Brązową Kartę Stałego Klienta
Dwa zakupy z Państwa Kart Rabatowych – Otrzymują Państwo Srebrną Kartę Stałego Klienta
Trzy zakupy z Państwa Kart Rabatowych – Otrzymują Państwo Złotą Kartę Stałego Klienta

 

Korzyści:

Karty Stałego Klienta Laurastar upoważniają do rabatu na zakup wszystkich akcesoriów Laurastar oraz usługę serwisową:

Złota Karta – wartość rabatu 15%
Srebrna Karta – wartość rabatu 10%
Brązowa Karta – wartość rabatu 5%

Z Kart można skorzystać we wszystkich sklepach stacjonarnych Laurastar, w przypadku zakupu u przedstawiciela Laurastar oraz o przy zakupach telefonicznych oraz wizyt osobistych w siedzibie firmy. Wszystkie zamówienia można składać pod numerem tel. 25 682 46 54. Karty Rabatowe oraz Karty Stałego Klienta ważne są 12 miesięcy od daty wydania. Rabaty z Kart Stałego Klienta nie łączą się, w chwili wydania Karty Stałego Klienta z wyższym rabatem, poprzednia wydana Karta z niższym rabatem traci ważność. Rabaty z Kart nie łączą się z innymi promocjami.

Zapytaj swojego doradcę o Pakiet Startowy lub skontaktuj się z nami telefonicznie i skorzystaj z promocji. Tel. 25 682 46 54.