Hizero zdobywcą medalu w prestiżowym konkursie US Edison Award

Marka Hizero została uhonorowana brązowym medalem w kategorii Pielęgnacja podłóg w prestiżowym Edison Awards, corocznym konkursie wyróżniającym doskonałość w opracowywaniu nowych produktów oraz projektowaniu sprzętów zorientowanych na człowieka i innowacyjność.

22 kwietnia w Szanghaju marka Hizero została uhonorowana brązowym medalem Edison za innowacyjne bioniczne, bezprzewodowe rozwiązanie do czyszczenia twardych podłóg – mopa bionicznego HIZERO F803. Zaprojektowany, aby ułatwić nam życie, HIZERO F803 został starannie wybrany przez 3000 czołowych kierowników wyższego szczebla, naukowców i specjalistów od innowacji produktowej.

Jesteśmy bardzo zaszczyceni, że otrzymaliśmy Nagrodę Edisona, ponieważ nie można jej kupić, ale trzeba na nią zapracować, tworząc doskonałe wzornictwo i wydajność w jednym produkcie - powiedział Sam Li - właściciel i dyrektor generalny Hizero.

Li zaznaczył, że zdobycie Brązowego medalu Edisona było niezwykłym osiągnięciem dla marki HIZERO oferującej prestiżowe produkty do pielęgnacji domu. Komisja Nagrody Edisona twierdzi, że zdobycie nagrody jest potwierdzeniem znakomitej jakości produktu, jej znak może dotrzeć do klientów w sposób, w jaki marketing i reklama nie mogą.

Hizero zyskał szerokie uznanie za najnowocześniejsze bioniczne, bezprzewodowe urządzenie do czyszczenia twardych podłóg. Firma opracowała własne podejście do projektowania technologii bionicznej, aby zapewnić konsumentom prawdziwie wszechstronne urządzenie, które zamiata, myje, wyciera i samo się czyści. HIZERO zostało nominowane również do globalnej nagrody za innowacje IHA 2019.

Dyrektor generalny HIZERO, powiedział, że urządzenie jego marki różni się od tradycyjnych odkurzaczy i mopów, ponieważ nie uwalnia kurzu ani alergenów, co czyni go doskonałym wyborem dla osób z alergią lub astmą.

Technologia bioniczna to sposób rozwiązywania problemów współczesnych ludzi poprzez naśladowanie natury. W HIZERO F803 doprowadzono do obniżenia poziomu hałasu, mniejszego zużycia energii i bardziej wydajnego czyszczenia niż tradycyjne czyszczenie podłóg.

Nasz bezprzewodowy mop do czyszczenia twardych podłóg HIZERO wykorzystuje unikalną, opatentowaną technologię bioniczną, która zmywa płyny, kurz i inne zanieczyszczenia, rozdzielając je na określone pojemniki, pozostawiając nieskazitelnie czystą podłogę - powiedział Sam Li.

O Hizero

Hizero to idealny wybór dla każdego, kto pragnie najlepszego czyszczenia podłóg oraz zdrowszego i łatwiejszego stylu życia. Aby być na bieżąco ze wszystkim o Hizero śledź nas na Instagramie i Facebooku lub odwiedź www.hizero.pl