Wakacyjna promocja z ratami 0%

 

Cudowna wakacyjna przygoda z Hizero!

Nie zwalniamy tempa nawet podczas najgorętszych dni! Rozpalamy wakacyjne uczucia z naszą ekscytującą promocją z ratami 0%

Promocja startuje 3 sierpnia 2023 i trwać będzie aż do 20 sierpnia 2023. To Twoja szansa, by cieszyć się błyszczącym, czystym domem bez obawy o wysokie raty! Podaruj swojej podłodze czystość, na jaką zasługuję, a my zaproponujemy wygodą i bezstresową spłatę! ”

 

 

RRSO 0%1

¹Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, dla propozycji do 20 rat 0% wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 03.08.2023 r.: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 3000 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 3000 zł; całkowita kwota do zapłaty 3000 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; czas obowiązywania umowy: 10 miesięcy, wysokość 10 równych rat miesięcznych 300 zł. Propozycja kredytu obowiązuje dla umów zawartych w terminie od dnia 03.08.2023 r. do dnia 20.08.2023 r.

Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Bank. Szczegóły na www.sternapolska.pl.

Sterna Polska występujący w roli pośrednika kredytowego informuje swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A., udostępnia swoim Klientom wniosek o kredyt na zakup towarów i usług oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o kredyt na zakup towarów i usług  zawartych przez Santander Consumer Bank S.A. za pośrednictwem Sterna Polska.