Platiumed

To włoski renomowany producent wysokiej klasy urządzeń medyczno kosmetycznych. Ponad 30 letnie doświadczenie w dziedzinie elektroterapii oraz magnetoterapii pozwala tworzyć zaawansowane technicznie urządzenia, które wykorzystywane są w placówkach medycznych, sportowych i kosmetologicznych na całym świecie. Produkty Platiumed są zaprojektowane tak, by dać Klientom możliwość przeprowadzania zabiegów o profesjonalnych efektach we własnym domu. Szereg certyfikatów oraz wyróżnień plasuje produkty marki Platiumed w najwyższej klasie urządzeń medyczno kosmetycznych. Lata badań oraz obserwacji medycznych pozwalają tworzyć produkty nie tylko bardzo wydajne, ale również proste w użyciu i bezpieczne. Szerokie spektrum możliwości urządzeń pozwala wykorzystywać je przy wielu różnych zabiegach oraz schorzeniach.

Firma Platiumed powstała ponad 30 lat temu w Veneto, w południowo – wschodniej części Włoch. Początkowo inżynierowie skupili się na produkcji medycznych stymulatorów mięśni. W pierwszym okresie działalności produkty wytwarzane były ręcznie w niewielkiej fabryce, dzięki temu zrodziły się cechy i standardy, z których Platiumed jest znany obecnie. Bezpieczeństwo oraz maksymalna efektywność to główne założenia i cele marki, które realizowane są nieprzerwanie do dziś.

Dziś Platiumed jest marką globalną obecną na istotnych rynkach zagranicznych. Dzięki wielu awangardowym cechom oraz zaawansowanej technologii, marka odniosła ogromny sukces zdobywając znaczące segmenty rynku. Zadowolenie klientów oraz szeroki program badań i rozwoju pozwalają tworzyć produkty, które skutecznie pomagają milionom ludzi poczuć się i wyglądać lepiej.