O nas

1
Ambasador marek na polskim rynku
Zapewniamy kompleksowe wdrożenie i prowadzenie marek produktowych na polskim rynku.
2
Profesjonalna sprzedaż
Oferujemy profesjonalną sprzedaż bezpośrednią i detaliczną
3
Obsługa posprzedażowa
Zapewniamy kompleksową obsługę posprzedażową dla naszych urządzeń

Nasze atuty

  • Wieloletnie doświadczenie
  • Wykwalifikowany i pełen pasji zespół
  • Rozbudowana sieć sprzedaży bezpośredniej
  • Salony i sklepy stacjonarne
  • Stabilna pozycja na rynku

Sterna Polska Sp. k.

Sterna Polska Sp. k. to firma działająca w sektorze Premium AGD. Od ponad dziesięciu lat wprowadzamy na polski rynek produkty ekskluzywnych marek, które pomagają naszym Klientom żyć wygodnie.

Dbamy o to, by na naszym rynku obecne były zaawansowane i nowoczesne rozwiązania do użytku domowego. Naszym celem jest dostarczanie Klientom sprzętu najwyższej światowej klasy oraz jakości. Oferowane przez nas urządzenia cechują się doskonałą funkcjonalnością oraz nowoczesną technologią. Naszą domeną jest profesjonalna obsługa sprzedażowa oraz pełne wsparcie w trakcie użytkowania produktów. Nasza obsługa Klienta odzwierciedla wysoką jakość i ekskluzywność oferowanych urządzeń. Nieustannie staramy się wyznaczać nowe standardy w zakresie dystrybucji marek ekskluzywnych, oferując Klientom wyjątkowe produkty, które spełnią wysublimowane oczekiwania.
Powiększające się grono naszych zadowolonych Klientów oraz dalsze rekomendacje i przyznawane nagrody, dają nam motywację do ciągłego rozwoju naszych marek w Polsce. Stale monitorujemy międzynarodowe rynki sektora Premium AGD wyszukując dla Państwa produktów godnych uwagi, które swoją funkcjonalnością i efektami działania pozwolą żyć wygodnie.

Współpraca

Jako Sterna Polska Sp. k. posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w dystrybucji produktów marek Premium. Będąc ambasadorem marki zapewniamy pełne wsparcie w wprowadzaniu produktów na polski rynek. Oferujemy profesjonalną sprzedaż bezpośrednią, dystrybucję we własnych salonach firmowych oraz współpracę z dużymi sieciami handlowymi. Posiadamy znaczące sukcesy w sprzedaży bezpośredniej, detalicznej oraz na rynku e-commerce. Mamy szerokie portfolio działań z zakresu marketingu i Public Relations sektora Premium. Dla naszych marek prowadzimy działania z zakresu promocji i reklamy. Przedstawicieli firm zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt mailowy na: biuro@sternapolska.pl